• Contributor

Search for: [Sponsorship = "Egzemplarz Obowiązkowy"]

Number of results: 24 049

Chirurgia Polska = Polish Surgery (2014- )

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Chirurgów Naczyniowych Kuczmik, Wacław. Red. Urbanek, Tomasz. Red.

Chirurgia Polska = Polish Surgery (2014- )

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Chirurgów Naczyniowych Ziaja, Krzysztof (1947- ). Red.

Chirurgia Polska = Polish Surgery (2014- )

Folia Cardiologica (2021- )

Asocjacja Interwencji Sercowo-Naczyniowych (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Instytucja sprawcza Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Sekcja Niewydolności Serca. Sekcja Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku. Sekcja Wad Serca. Sekcja Chorób Serca u Kobiet (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Echokardiografii (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Resuscytacji (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Kardiologii Dziecięcej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Kardiologii Eksperymentalnej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Rytmu Serca (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Wożakowska-Kapłon, Beata. Red.

Folia Cardiologica (2021- )

Endokrynologia Polska (2021- )

Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne Kos-Kudła, Beata (1963- ). Red.

2021.03-2021.04
Choroby Serca i Naczyń (2019- )

Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej Sekcja Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Narkiewicz, Krzysztof (1962- ). Red.

Choroby Serca i Naczyń (2019- )