Search for: [Subject and Keywords = European Union] OR [Subject and Keywords = legitimacy] OR [Subject and Keywords = Legitimization] OR [Subject and Keywords = legitymizacja] OR [Subject and Keywords = prawomocność] OR [Subject and Keywords = Unia Europejska] OR [Title = Problematyka legitymizacji Unii Europejskiej] OR [Creator = Żywioł, Maja]

Number of results: 337

Bartosik, Łukasz D. Red. Szlingiert, Damian. Red. Demenko, Anna (1978- ). Red. Higgins, J. Patrick. Red.

Tomczyk, Marek (1979- ) Tomczyk, Marek (1979- ). Red.

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Summa Linguae. Tł.

Gajos, Edyta Zegar, Józef Stanisław (1940- ) Kwasek, Mariola Wrzaszcz, Wioletta Zegar, Józef Stanisław (1940- ). Red. Kwasek, Mariola. Red. Summa Linguae. Tł.

Kamiński, Tomasz (politolog). Red.

Figiel, Szczepan (1956- ) Sielski, Dariusz. Tł. Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red.

Wydział Nauk Ekonomicznych (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego ; Warszawa) Stowarzyszenie Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu

Wojcieszko-Głuszko, Elżbieta (1956- ) Fitt, Joanna. Red. Ratusińska, Izabela. Red.

książka

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Dudek, Michał. Red.

Zajda, Katarzyna (socjolożka) Kołomycew, Anna Sykała, Łukasz Janas, Karol

Tarłowski, Konrad. Red. Marcinkowska-Budnik, Mirosława. Red. Stachyra, Rafał. Red. Górska, Anna (ekonomia). Red. Gronowski, Marcin. Red. Zawłocka, Maria. Red. Wisławska, Aleksandra. Red. Juraszek, Tomasz. Red.

Wrzochalska, Agnieszka. Red. Chmieliński, Paweł. Red.

Chałubińska-Jentkiewicz, Katarzyna Karpiuk, Mirosław Nowińska, Ewa (1948- ). Rec. Narodowy Instytut Audiowizualny

książka

Bogołębska, Joanna Kuna-Marszałek, Anetta Misiak, Małgorzata (ekonomia)