• Contributor

Search for: [Date = 2022.10.01 - 2022.10.31]

Number of results: 1 238

Nuclear Medicine Review (2021- )

Polskie Towarzystwo Medycyny Nuklearnej Udruženje nuklearne medicine Srbije Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság Blgarski družestvo po Nuklearna medicina Združenie za nuklearna medicina na Makedoniǰa Kamiński, Grzegorz (medycyna). Red.

Pomianek, Bogdan Musiał, Wiesław (1953- ) Musiał, Kamila Sroka, Wojciech (ekonomia) Rogala, Dorota Kilar, Janusz Krawczyk, Wojciech (zootechnik) Szymańska, Monika (rolnictwo) Kędrek, Piotr Krysa, Zbigniew Pietrucha, Maciej Szela, Ewa Tymuła, Katarzyna Woźniacka, Agnieszka Miąsik, Małgorzata Jabłoński, Krzysztof Sochacki, Jarosław (ochrona środowiska) Wójcik, Marcin (rolnictwo) Karpeta, Robert Musiał, Wiesław (1953- ) Red. Krawczyk, Wojciech (zootechnik) Red.

Pieszka, Marek Krawczyk, Wojciech (zootechnik) Jadczyszyn, Tamara Jarosz, Zuzanna Dziubanek, Grzegorz Domagalska, Joanna Rusin, Monika Walczak, Jacek (zootechnik). Red.

cop. 2022

Walczak, Jacek Poczta, Walenty (1955- ) Pomianek, Bogdan Skowrońska, Monika (agronomia) Sadowski, Arkadiusz Izydorczyk, Katarzyna (biolog) Frątczak, Wojciech Brodziak, Grzegorz Szymańska, Monika (rolnictwo) Walczak, Jacek. Red. Poczta, Walenty (1955- ) Red.

Szkopiński, Łukasz. Red. Llano Berini, Soledad. Red. Woch, Agnieszka. Red.

Kulas, Ewelina Red. Koło Naukowe "Educatione et Cultura” (Uniwersytet Śląski)

Kacprzak, Andrzej (socjolog) Kostrzyńska, Małgorzata Kuźma, Inga Piotrowska, Alicja (rachunkowość) Potoczna, Małgorzata Wojtczak, Monika

Kowalska, Jolanta E. Red. Makarczuk, Anna (biolog). Red. Maszorek-Szymala, Anna. Red. Kaźmierczak, Arkadiusz. Red.